Teknoloji

The Division 2’ye Ücretsiz Bir Mod Geliyor!

İçerik olarak desteklenmeye devam The Division 2 için ücretsiz mod geliyor Dün yayınlanan The Division Day’de dizinin geleceği konuşuldu ve önümüzdeki aylarda bizleri neler beklediği detaylandırıldı.

Fransız yayıncı bugün The Division Day’i yayınladı. Bu yayın sırasında, Heartland için açılış sineması ve yeni detayların yanı sıra The Division 2’nin beşinci yıl bölümleri hakkında bazı detayları da açıkladı.

The Division 2 İçin Ücretsiz Bir Mod Duyuruldu

Haziran başında başlayacak olan Broken Wings adlı ilk dönemde The Decent adı altında ücretsiz bir rogue-lite modu gelecek. Bir simülasyon içerisinde geçecek olan bu modu tek başımıza ve ortaklaşa oynayabileceğiz.

Yeni dönemde elit kart sahiplerine Sam Fisher kostümü de verilecek. Ancak hepsine birden değil, parçalar halinde toplayarak sahip olabileceksiniz. Bildiğiniz gibi ilk oyun yine duyuruldu ve güncel çıkış tarihi net değil. Büyük buluşma gerçekleşene kadar bu kıyafetle Sam Fisher hasretimizi bir nebze de olsa giderebiliriz gibi görünüyor.

Puppeteers and Vanguard adıyla yayınlanacak olan ikinci ve üçüncü sezonlar, Cleaners topluluğuna karşı mücadele edip Meret Estate noktasına ilerleyeceğimiz ve Aaron hakkında yapabileceğimiz yeni keşifler yapacağımız Incursion modunda bizleri bekliyor olacak. Keener ve Rogue grubu. Black Diamond olarak adlandırılan dördüncü ve son dönem, yeni bölgeler, yeni ana görevler ve yeni bir oyunsonu yapısı sunacak.

Yeni yılda Kale Yerleşimi adında yeni bir alan erişimimize açılacaktır. Ancak bu bölge ilk etapta harabe olacak ve yıl içinde tüm periyotlar tamamlandıktan sonra ayak basabileceğiz. Ancak beşinci yılın tüm içeriğine erişmek için Warlords of the New York paketine sahip olmalısınız. Aksi takdirde, yalnızca İyi moda erişebileceksiniz.

Son olarak 25 Nisan – 9 Mayıs 2023 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek bir Resident Evil işbirliği olacak. Bu tarihlerin ortasında oyuna giriş yaparsanız Leon Scott’ın RPD kostümüne sahip olabileceksiniz. ücretsiz Kennedy karakteri.

kayapinarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu