Haber

AK Parti Buca ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen Birlik ve Dayanışma İftar sofrasına Buca halkı yoğun ilgi gösterdi.

Eski Buca Cezaevi’nden yıkılarak kaldırılan yeni açılan Buca Cezaevi’ne giden yolda kurulan iftar sofrasına Bucalılar yoğun ilgi gösterdi. 5 bin kişinin iftar yemeği yediği Birlik ve Dayanışma iftar yemeğinde Spor Bakanı ve İzmir Milletvekili adayı Mehmet Kasapoğlu, Mahmut Atilla Kaya, Cumhuriyet Savcısı Sayan, Türkiye’nin en genç milletvekili adayı Nisa Alptekin, AK Parti Buca ilçe başkanı Hakan Kalfaoğlu, ilçe yöneticileri ve Bucalılar katıldı.

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Kasapoğlu, iftar programında yaptığı konuşmada, Ramazan Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını ve insanlık için kurtuluş vesilesi olmasını diledi.

Türkiye’nin bir seçim sürecinde olduğunu hatırlatan Kasapoğlu, “Cumhuriyetimizin 100. yılında yeni bir başlangıç ​​yapacağız. Kardeşliğin, birliğin, beraberliğin, demokrasinin ve milli iradenin çığlığını İzmir Buca’dan haykıracağımıza inanıyorum. 14 Mayıs’ta Türkiye’nin her noktasına ve 14 Mayıs’taki bu Ramazan Bayramı’ndan sonra yeni bir bayram, bir demokrasi bayramı, bir bayram olacağına inanıyorum ve bu bayrama inşallah hep birlikte ulaşacağız.” söz konusu.

Bakan Mehmet Kasapoğlu, İzmir Milletvekili Adayları Mahmut Atilla Kaya, Savcı Sayan, Türkiye’nin en genç milletvekili adayı Nisa Alptekin ve Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu, AK Parti Buca Seçim Uyum Merkezi’nin açılışını yaptı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-tekman.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu