Haber

Özgür Demirtaş’tan Selahattin Demirtaş’a “Mizahı Bırakın Seçime Bakın” Mesajı

prof. Özgür Demirtaş, ‘Hiçbir siyasetçiyle bağım yok’ açıklamasıyla ilgili esprili bir paylaşımda bulunan Selahattin Demirtaş’ı ‘ciddi konulara odaklanmaya’ davet etti.

HDP’nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, sosyal medya hesabından finans profesörü Özgür Demirtaş’ın ‘Hiçbir siyasetçiyle bağım yok’ açıklamasına ilişkin esprili bir paylaşım yaptı.

Selahattin Demirtaş, Özgür Demirtaş’ın açıklamasını aktararak, “Niye bu hale geldik amca oğlum? Sen özgürsün, ben rehineyim?” Selahattin Demirtaş’ın bu paylaşımı sosyal medyada milyonlarca kez izlenirken, binlerce yorum yapıldı.

“Şaka yerine ülkenin sorunlarına ve çözümlerine odaklanma zamanı”

Selahattin Demirtaş’ın paylaşımına Özgür Demirtaş’tan yanıt gelmesi uzun sürmedi. Ancak Özgür Demirtaş, esprili paylaşıma aynı üslupla yanıt vermedi.

Özgür Demirtaş, Selahattin Demirtaş’ın kendisiyle ilgili tweetinin en çok izlenen siyasi tweet olduğunu belirtti. Bu da ülkenin mizaha ne kadar aç olduğunu gösteriyor. Ancak artık şaka yerine ülkenin sorunlarına ve çözümlerine odaklanmanın zamanı geldi. Selahattin Demirtaş dahil tüm siyasetçiler (bu kadar izlenme almayacak olsalar da) seçime bir ay kala ciddi konulara odaklanmalı.ifadelerini kullandı.

gonenajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu