Haber

Nevşehir Gazi Stadyumu’nda anlamlı heyecan

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
TFF 3. Lig 1. Kümede çaba eden Nevşehir Belediyespor, ligin 12’nci haftasında Derince Belediyespor ile bugün karşı karşıya gelecek. Yeri yenilenen ve aydınlatma direkleri dikilen Gazi Stadı’nda oynanacak olan karşılaşma saat 14.00’te başlayacak.

Grubunda 12’nci ve 5’nci sırada bulunan iki kadronun karşı karşıya geleceği karşılaşmayı Malatya bölgesi hakemlerinden Furkan Bakan yönetecek.

Kendi meskeninde konuk edeceği Kocaeli temsilcisini yenerek son haftalardaki çıkışını sürdürmek isteyen Nevşehir Belediyespor, maç öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı. Yusuf Tokuş idaresindeki kırmızı beyazlı grup, uzun bir ortadan sonra kendi meskeninde oynayacağı karşılaşmayı kazanarak taraftarlarına üç puan armağan etmek istiyor.

Bu ortada uzun bir ortadan sonra bu maç ile kapılarını açacak olan Gazi Stadı’ndaki karşılaşmanın tüm bilet gelirleri Nevşehirli SMA hastası Yusuf Eren bebek için başlatılan yardım kampanyasına bağışlanacak. Tüm taraftarları cumartesi günü Gazi Stadı’na davet eden Nevşehir Belediyespor Kulüp Lideri Nafiz Dirikoç, “Yusuf hocamız ile birlikte grubumuz uygun bir ivme yakaladı. Şu anda bulunduğumuz yeri asla kabul etmiyoruz. Üst sıralara tırmanmak için oyuncularımız ve teknik heyetimiz tüm gücüyle çalışıyor. Bizler onlara güveniyoruz. Amaçlarımıza ulaşma yolunda en büyük destekçimiz olan taraftarlarımızla bütünleşerek yeni bir galibiyet serisi başlatmak istiyoruz. Büsbütün yenilenen stadımızda taraftarlarımızla bütünleştiğimizde, onların takviyesini aldığımızda bu kümede yenemeyeceğimiz ekip yok. İnşaallah stadımızdaki birinci maçımızda bu gücü hissedeceğiz. Taraftarlarımızı hem maça gelerek ekiplerini hem de kentimizin evladı, SMA hastası Yusuf Eren’i desteklemeye davet ediyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu