Yaşam

Menajerinden Metin Uca’nın sağlık durumuyla ilgili açıklama: ‘Kritik 24 saati bekliyoruz’

Bir hafta önce trafik kazası geçiren Metin Uca’nın menajeri, ünlü sunucunun sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Menajeri, Uca’nın dün gece ameliyata alındığını belirterek, “Kritik 24 saati atlatmayı bekliyoruz. Kalıcı bir hasar olmamasını tüm kalbimizle umuyoruz.” söz konusu.

ARAÇ KULLANIRKEN BİLİNÇİNİ KAYBETTİ

Metin Uca geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda trafik kazası geçirdiğini duyurmuştu. Araç kullanırken bilincini kaybettiğini belirten Uca, “Bayıldığım için ağaca çarparak durabildim.”

“KRİTİK 24 SAATİN HAYATTA KALMASINI BEKLİYORUZ”

Metin Uca’nın menajeri Kübra Kalem Baykara, Uca’nın sağlık durumuyla ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesabından paylaştı. Baykara, “3 Kasım saat 15.15’te geçirdiğimiz trafik kazasına neden olan şah damarı tıkanıklığı ve pıhtı nedeniyle sevgili Metin Uca’mı dün akşam acil ameliyata aldılar. 2 saat süren zorlu ve riskli ameliyat başarıyla tamamlandı. Kritik 24 saati atlatmayı bekliyoruz. Kalıcı bir hasar olmamasını umuyoruz.” “Bütün kalbimizle diliyoruz. Sevgili Metin’imiz sizi çok seviyoruz. Verdiğim bilgilere itibar etmeyin. Gelişmeler oldukça bu hesaptan gerekli açıklamayı yapacağım” dedi.

akcakentajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu