Yaşam

Magna Epic Doğa ve Sanatseverleri Buluşturdu

Mimarideki istikrar ve ahengi, iç yere taşıyan Magna Epic Projesi; düzenlenen stant ve konser davetiyle konuklarını ağırladı.

Ev sıcaklığında sanat dolu bir akşamda değerli sanatkarlar Bünyamin Balamir, Mehmet Ali Doğan, Siret Uyanık’ın fotoğraf standı eşliğinde gerçekleşen Magna Epic daveti pek çok sanatseveri ağırladı. Rast Küme İdare Konseyi Lideri Faruk Koca konut sahipliğiyle gecede konuklar, tabiat ile iç içe olma motivasyonu ile tasarlanan, doğal dokular, yumuşak formlar ve organik seçeneklerin; kalite, estetik ve fonksiyonellikle buluştuğu Magna Epic’i de yine keşfetme imkânı buldu. Lansmanın açılış konuşmasını yapan Rast Küme İdare Heyeti Lideri Faruk Koca “Bugün Rast Grup’un en tepe projesinin tanıtımı vesilesi ile bir ortaya geldik. Rast Küme olarak her vakit bir evvelki projemizden daha uygun bir proje yapmak için odaklandık. Tüm projelerimizde insanı, paylaşmayı, cömertliği, inancı, sorumluluğu ve yenilikçiliği odağa alıyoruz. Magna Epic bugün bu pahaları yaşayan ve yansıtan insanların hayat alanı olması noktasında ön plana çıkıyor. Bizleri kırmadığınız için davetimize icabet ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Sanatsal yanımızı ön plana çıkaran projemizin ruhuna uygun fotoğraf standımızla bu programımızı hayata geçirdik. Projemizde emeği geçen ve ruh katan mimarımıza ve ortağımız Birol Tekin’e çok teşekkür ederim” dedi.

Resim yapıtları ile projede olmaktan duydukları memnunluğu lisana getiren Bünyamin Balamir, Mehmet Ali Doğan, Siret Uyanık ise; sanata ve sanatkara verdikleri paha sebebiyle Rast Grup’a teşekkürlerini iletti. Birbirinden eşsiz yapıtları inceleme fırsatı bulan konuklar; Caz Sanatkarı Zeynep Burcu Altınel’in performansı eşliğinde keyifli bir gece yaşadı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu