Yaşam

James Cameron, ‘Terminatör’ serisini yeniden başlatmak için çalışmaya başladı

Yönetmen James Cameron, ‘Terminator’ serisini yeniden başlatacak bir yeniden başlatma filminin gündemde olduğunu duyurdu. Cameron, dizi için görüşmelerde bulunduğunu ve aslında yeni olay örgüsünün ne olacağını bildiğini söyledi.

Kayıp Rıhtım’ın aktardığı habere göre, “Avatar: The Way of Water”ı tanıtmak için Smartless Podcast’e katılan Cameron, dizi hakkında başka bir film yapma şansı yakalarsa “Terminatör”de izleyeceği yeni yön hakkında. “Avatar filmleri çevre ile ilgilidir. Benim burada yapay zeka ile işim olmaz. Ama bir gün bir Terminatör filmi daha çeksem ve belki de tartışılan ama henüz kesinlik kazanmayan diziye yeniden başlasam, bu işi bitirirdim. yeni filmde çılgına dönen şeytani robotlardan çok yapay zeka tarafıyla ilgilenin.”

James Cameron tarafından yaratılan dizi, 1984 yılında ikonik siborg rolünde Arnold Schwarzenegger, Sarah Connor rolünde Linda Hamilton ve Sarah’nın koruyucusu Kyle Reese rolünde Michael Biehn’in oynadığı “Terminatör” ile başladı. 1991 yapımı devam filmi “The Judgment Day” gişe rekorları kırdı. Serinin sonraki filmleri ise hem eleştirmenler hem de gişe gelirleri için azalan getiriler sundu.

”TERMINATOR: BLACK FATE” GENÇ İZLEYİCİYLE BAĞLANMAKTA BAŞARISIZ’

Yönetmen Cameron, yıllar sonra Linda Hamilton ile Arnold Schwarzenegger’i bir araya getiren 2019 yapımı “Terminator: Dark Fate” (Dark Fate) için “bir hataydı” ifadelerini kullanmıştı. Cameron, kendi iddiasına göre sinemanın en büyük sorununun genç izleyicilerle bağ kuramamak olduğunu belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu