Yaşam

İstanbul Festivali’nde İzel – Çelik – Ercan ve 90’lar Gecesi ile Geçmişe Yolculuk

Türkiye’nin en uzun soluklu ve kapsamlı festivali olarak etkinlik dünyasına damgasını vuran İstanbul Festivali, Şenlik Park Yenikapı’da tüm hızıyla devam ediyor. Festivalin dokuzuncu gününde müzikseverler 90’lar pop müziğine doydu. Metin Özülkü Orkestrası, Ferda Anıl Yarkın, Jale, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Sibel Alaş ve Ümit Sayın eşliğinde İzel – Çelik – Ercan unutulmaz bir gece geçirdi.

Trendyol Yemek Ana Sponsorluğunda ve Sipay’in Fintek Sponsorluğunda gerçekleşen festivalin dokuzuncu günü saat 16.00’da kapılarını açtı. 6 Ağustos’a kadar devam edecek olan ve farklı etkinliklerin yer alacağı İstanbul Festivali’nin dokuzuncu gününde de ziyaretçiler doyasıya eğlendi.

Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi tarafından Şenlik Park Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Festivali’nde 90’ların en popüler isimlerinden biri; Ferda Anıl Yarkın, Jale, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Sibel Alaş ve Ümit Sayın zamansız müziklerini Metin Özülkü Orkestrası eşliğinde seslendirdi. İzleyiciler unutulmaz modüllere eşlik etti.

90’lı yılların unutulmaz üçlüsü İzel – Çelik – Ercan gecenin ikinci performansını sergiledi. Yetmişten yetmişe Türk pop müziğini seven müzikseverlerle birlikte şarkılarını seslendiren İzel-Çelik-Ercan, izleyicisini geçmişe doğru yolculuğa çıkardı.

Sırasıyla 30 Temmuz Pazar günü İstanbul Festivali’nde. Reckol, BEGEVe Murda;31 Temmuz Pazartesi Sertab Erenersahne alacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu