Haber

İmamoğlu: Görüşmenin gizli tarafı yok

İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medyaya sızan online görüşmeye ilişkin soruyu yanıtlayarak, “Partimin konuları partililerle görüşülüyor. Seçimden bu yana bunun gibi 200’e yakın görüşmemiz oldu diyebilirim. gizli bir şey yok.”

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Emirgan Korusu’nda düzenlenen 125 İETT Otobüs Tedarik Sözleşme Töreni’ne katıldı. Törenin ardından CHP’li yetkililerle internet üzerinden yaptığı görüşmenin sızdırılmasına ilişkin soruları yanıtlayan İmamoğlu, görüşmenin bilinmeyen bir tarafı olmadığını ve görüntüleri kimin sızdırdığının araştırılacağını söyledi.

İmamoğlu, “Partimin meseleleri partililerle görüşülür. Parti yöneticileriyle, parti meclis üyeleriyle, partinin eski ve yeni milletvekilleriyle görüşülür. İlçe başkanlarıyla, partililerle görüşülür. İl başkanları bundan daha doğal bir şey yok.Seçimden bu yana 200’e yakın böyle görüşme yaptık diyebilirim.Bunlar devam edecek, devam ediyor, üstü örtülü bir tarafı yok, yarın toplantımız var, bugün bile. , emsal toplantılarımız var. Gizli tarafı yok. Tartışılan konular partinin bahisleridir. Sizin huzurunuzda bunlara dair tek kelime konuşmayacağım. O masalarda konuşmaya devam edeceğim. Araştıracağız, bakacağız. işte, ne oldu, nasıl oldu, kim seviyor, partinin içinde mi, dışında mı, biz de bakarız ama bakarız ama partimizin sorunlarını da konuşmaktan çekinmeyiz. Parti yetkililerimiz, açık ve seçik olarak, gönlümüzden ne geçiyorsa, ailevi bir sorun vardır. “Bunu konuşuyoruz, konuşmaya devam edeceğiz. Oradan sağlıklı kararlar almak için her süreci takip edeceğiz” dedi.

SOSYAL MEDYAYA SIZAN GÖRÜNTÜLER

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ekibiyle yaptığı online paylaşım toplantısının bir bölümü sosyal medyaya sızdı. O görüşmede CHP Grup Başkanı Özgür Özel ile CHP Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın’ın da o toplantıda hazır bulunduğu görüldü. Engin Altay, Onursal Adıgüzel, Bülent Tezcan ve Muharrem Erkek de katılımcılar arasındaydı. Bir kısmı paylaşılan görüşmenin ne zaman yapıldığı bilinmiyor.

kocasinanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu