Ekonomi

Emine Seçkin Para Badminton Milli Takımına Davet Edildi

Konya Torku Şekerspor Kulübü oyuncusu Emine Seçkin, Para Badminton Milli Takımı’na davet edildi.

Torku Şeker’den yapılan açıklamaya göre Paralimpik Oyunlarında Türkiye’yi başarıyla temsil eden Seçkin, Paris Paralimpik Oyunlarında puan alan Tayland, Bahreyn ve Kanada turnuvalarına katılıyor.

Tokyo’da düzenlenen turnuvada dünya ikincisi olan Emine Seçkin, Paris Olimpiyatları öncesi yoğun bir maç programında milli formayı terletecek.

9-14 Mayıs’ta Tayland’ın Pattaya kentinde ve 17-23 Mayıs’ta Bahreyn’in Manama kentinde düzenlenecek Uluslararası Para Badminton turnuvalarına katılacak olan Seçkin, 14 Haziran’da Kanada’nın Ottawa kentinde yapılacak turnuvada yer alacak. -18. Bu turnuvalar Paris Olimpiyat Oyunlarına katılma yolunda değerli turnuvalar arasında yer almaktadır.

“Yine madalya getireceğine inanıyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Torku Şekerspor Onursal Başkanı Ramazan Erkoyuncu, Emine Seçkin’in Milli Takımı turnuvalarda başarıyla temsil edeceğini belirterek, şunları söyledi:

“Emine Seçkin daha önce olimpiyatlara katılmış, ülkemizin madalya beklediği başarılı bir sporcu. 2’de Milli Grup ile katılacağı 3 turnuvada daha ülkemize ve bize madalya getireceğine inanıyoruz. Aylar sonra Paris olimpiyatlarına emin adımlarla yaklaşacak.Sporcumuza ve Milli Takımımıza hayırlı olsun.Ayrıca amatör branşlarda ve mütevazı bütçelerle devam ettirdiğimiz Torku Şekerspor Kulübümüzün sporcuları da bizleri çok mutlu ederken. , milli takımlara davet edilmemiz, gelecek adına umut vadeden çalışmalarımızın hedefe ulaşacağını gösteriyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu