Yaşam

Veda Mektubu 11. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Veda Mektubu Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Most Production imzalı Kanal D’nin dram dizisi Veda Mektubu dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Veda Mektubu son bölüm, tek parça tam ekran izleme…

Veda Mektubu son bölümde; Ziya’nın kalp krizi geçirmesi başta Karlı ailesi olmak üzere herkesi paramparça eder. Aslı ise ne olursa olsun Mehmet’in yanında olmak ister. Ancak Mehmet beklediğinden çok farklı bir tavır sergileyecektir.

Mehmet’in başında babasının anlatmak istediği durum tersine döner. Ziya ile ona destek olmaya çalışan Seher, bir anda Alanur’la karşı karşıya gelir.

Her iki kadının da aklında aynı soru vardır: Sevdikleri adamın kaderi ne olacak?

Yaşadıkları olaylardan sonra ayrı kalma kararı alan Aslı ve Mehmet’in kalpleri bu duruma daha fazla dayanamaz. Süreci birlikte yaşamaya karar verirler.

Bebeklerinin kalp atışlarını ilk kez duymaları sonucunda birbirlerine olan aşkları resmen alevlenir.

Bir ilişkinin başlangıcındaymış gibi birbirlerine küçük adımlarla yaklaşmaya devam ederken, Mehmet’in sürprizi ikiliyi daha da etkileyecektir. Her şey normale dönerken Mehmet’in kafasındaki soru işaretleri tam da babasının söyleyeceği şeydir.

Veda Mektubu’nun Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Aslı, Mehmet’e kapıları kapatınca çıldırır ve kimseye görünmeden kaçar. Alanur ve Mehmet, Aslı’yı ararken Hatice’nin Alanur’a muhbir olduğunu öğrenen Mina, elindeki tüm kuralları alt üst eder. Ziya, Aslı’nın evden kaçmasında Seher’in parmağı olduğundan emindir. Sırlarla dolu yaşamak artık Ziya’ya ağır gelir, Mehmet’e her şeyi anlatacağını söyler.

Veda Mektubu, 11. Kısım, Tek Modülü İzle

İYİ NİYET MEKTUPLARI SON BÖLÜM TEK MODÜL TAM İZLE EKRAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu