Haber

Ünlü isimler EYT’den emekli oldu

‘Emeklilikte Yaşlılık’ (EYT) düzenlemesi ile yüzbinlerce vatandaş emeklilik hakkına kavuştu.

Milyonlarca emekliyi ilgilendiren EYT yönetmeliğinin ünlü isimleri de yakın akraba oldu. EYT, yıllardır emek veren bazı ünlü isimleri vurdu.

İşte emekli olan bazı ünlü isimler…

30 yıl önce modelliğe adım atan ve uzun yıllardır podyumda yer alan Ebru Şallı, EYT yazısından yararlanarak emekliliğini açıkladı.

“Maaşım 7 bin 500 lira”

ünlü model, “Başvurdum ve emekli oldum, maaşım bağlandı. Maaşım 7 bin 500 lira. Bonusum bayramda geldi, henüz harcamadım. 45 yaşındayım”dedi.

Teoman da emekli oldu

Önce “Emeklilik hayatı yaşıyorum. Boşta oturmayı, arkadaşlarımla buluşmayı ve spor yapmayı seviyorum” dedi Teoman, artık gerçekten emekli oldu. EYT, Teoman’ı da vurdu.

Emre Altuğ

Şarkıcı Emre Altuğ da artık EYT’li. Altuğ, “Teoman söyleyince çok güldüm. Ben de EYT’li olmak üzereyim. 1989’da çalışmaya başladım. Hakkım var ama primlerim eksik. Bizi çalıştırmadılar, çalıştırmadılar da” Primlerimizi ödeyemiyoruz. Meğer öyle değilmiş. Hayatın ne getireceği belli olmaz.”söz konusu.

Tarkan 50 yaşında

1990’ların başından beri hayatımızda olan pop müziğin en popüler ismi Tarkan EYT’den ünlüler araya girdi. 50 yaşındaki müzisyen emekli olmaya hak kazandı.

EYT’den Ebru Gündeş

48 yaşındaki ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, neredeyse çocukluğundan beri çalışıyor. 1996 yılından beri bölümde yer alan Gündeş, EYT’li ünlülerimizden biridir.

Demet Şener

45 yaşındaki eski model ve oyuncu Demet Şener, EYT’ye üye oldu.

hande yener

49 yaşındaki Hande Yener, EYT’nin ünlüleri arasında yer alıyor.

Demet Akalın 50 yaşında

1996 yılında modellik kariyerine başlayan ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, 50 yaşında EYT’ye hak kazanan ünlüler arasında yerini aldı.

Kenan İmirzalıoğlu emekli oldu

Ekranların karizmatik yüzü Kenan İmirzalıoğlu, 48 yaşında emekliliğe hak kazanan isimlerin arasına girdi.

Haluk Levent

Yaptığı sosyal yardım kampanyalarıyla son yılların en popüler ismi haline gelen Haluk Levent, 54 yaşında EYT’den yararlanan ünlülerden biri oldu.

EYT’yi Oktay Kaynarca vurdu

Şimdilerde Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle ekrana gelen 57 yaşındaki Oktay Kaynarca, EYT’yi vuran ünlülerden biri.

buca-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu