Haber

Uğur İbrahim Altay esnafla buluştu

KONYA (İGFA) – Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, daha sonra İlçe Seçim Uyum Merkezi Açılışına katıldı. AK Parti Konya Milletvekili ve 28.Transfer Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız, AK Parti Konya Milletvekili Adayı Faruk Özçelik, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Çumra Belediye Başkanı Recep Candan, AK Parti Çumra İlçe Başkanı İbrahim Onbaşı, MHP Çumra İlçe Başkanı Recep Yıldırım ve beraberindekiler Parti üyeleri katıldı.

Deprem nedeniyle Malatya’dan Çumra’ya gelen Oruç ailesini ve onları ağırlayan Alkış ailesini ziyaret eden Önder Altay, ailenin iftar sofrasına konuk oldu. Önder Altay, “Ailenin genci Yusuf başta olmak üzere Oruç ailesine ve yuvalarını açan Alkış ailesine çok teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik ruhu milletimize çok yakışıyor. Devletimiz güçlü ve büyüktür. Allah’ın izniyle yaraları en kısa sürede saracağız” dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız, AK Parti Konya Milletvekili Adayı Faruk Özçelik ve AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ile birlikte ilçe esnafını ziyaret eden Önder Altay, kendilerine hayırlı işler diledi. Önder Altay, daha sonra Merkez Ulu Mescit’te kılınan teravih namazının ardından vatandaşlarla sohbet etti.

AK Parti İl Başkanı Hasan Angı ile birlikte Kızılay’ın Kan Bağışı Kampanyası’na katılarak kan bağışında bulunan Önder Altay, son olarak Çumra Engelliler Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek dernek başkanı Hasan Kara ve dernek üyeleriyle bir araya geldi. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu