Ekonomi

OKX, Hollanda pazarına adım attı

Global kripto borsası ve Web3 teknoloji şirketi OKX, merkezi borsa ve OKX Web3 Cüzdan platformlarını Hollanda’da resmi olarak kullanıma sunduğunu duyurdu. OKX’in merkezi borsa ve Web3 Cüzdan hizmetlerinin resmi lansmanı, Okcoin Europe Ltd. şirketinin OKX olarak yeniden markalaşmasının ve mart ayında Erald Ghoos’un OKX Avrupa Genel Müdürü olarak atanmasının hemen akabinde gerçekleşti.

Hollanda’daki kullanıcılar, merkezi borsa platformunda 60’tan fazla kripto para – Euro çiftini de kapsayan150’nin üzerinde kripto para için artık spot işlemler (alış ve satış) yapabiliyor ve dönüştürme hizmetlerinden yararlanabiliyor. OKX ayrıca Hollanda’da kolay ve hızlı euro yatırma ve çekme işlemlerinin yanı sıra OKX Web3 Cüzdan üzerinden sektörde öncü Web3 özellikleri de sunuyor.

Hollanda’da ikamet eden kullanıcılar OKX merkezi borsa platformu aracılığıyla artık spot işlemler, dönüştürme ve Earn hizmetlerine erişebiliyorlar. Müşteri hizmetleri, web sitesi ve uygulama için Hollandaca dil desteği de sunuluyor.

(EKONOMİ SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu