Haber

Mustafakemalpaşa’da Yaz Spor Okulları Başlıyor

Gençlerin verimli tatil yapmalarına ve sportif becerilerini geliştirmelerine katkı sağlayan Mustafakemalpaşa Belediyesi, yaz spor okulları kayıtlarını açtı. Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, “Geleceğimizin teminatı olan gençleri sporla iç içe büyümeye teşvik etmek ve spor kültürünü yaymak amacıyla gençlerimiz için harika bir yaz okulu oluşturduk.”

Yaz aylarında spor okulları ve uzman antrenörler tarafından verilen eğitimlerle öğrencilerin sportif becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayan Mustafakemalpaşa Belediyesi, öğrencilerine geniş bir eğitim yelpazesi ile her spor dalını tanıtma imkanı sağlıyor.

Yaz okulu kapsamında; Basketbol, ​​Voleybol, Futbol, ​​Dart, Okçuluk, Güreş, Masa-Kort Tenisi, Jimnastik, Badminton kursları 7-18 yaş arası öğrenciler için toplam 9 branş daha açılacaktır. 12 Haziran – 23 Haziran tarihleri ​​arasında Mustafakemalpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü-Spor Tesisleri kurs başvurusu yapabilecek.

Başkan Kanar, “Sporda marka şehir olma yolundaki çalışmalarımıza devam ediyoruz. Mustafakemalpaşaspor Belediye oyuncularımız bizi her branşta birinci olacak şekilde yetiştirdi. Gençlerimizin spora olan ilgisi bizleri mutlu ediyor. Bu yaz uzman kadromuzla gençlerimize eşsiz spor deneyimleri sunacağız. Spor okullarımız sayesinde sadece sportif becerilerin değil, spor disiplini ve takım ruhu değerlerinin de öğrenileceği bir eğitim kampı olacak. Söz verdiğimiz gibi Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi’nin imalatları tamamlandı. Bundan sonra Mustafakemalpaşa kültür, sanat ve spora doyacak. Kültür ve sanatın her dalını ilçemize kazandıracağız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-hazro.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu