Haber

Menderes’ten CHP Genel Başkanı Özel’e sürpriz ziyaretçi

İZMİR (İGFA) – CHPÖzgür Özel, seçimin ardından ilk olarak İzmir ve Manisa’yı ziyaret etti.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda binlerce partili tarafından karşılanan Özel, partililerin ortasından geçerek programına devam etmek için büyük çaba harcadı. Davul, zurna ve meşaleler eşliğinde karadan Manisa’ya gitti.

Öte yandan karşılamaya İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer başta olmak üzere tüm CHP ilçe belediye başkanları ve CHP ilçe belediye başkan adayları da katıldı. Menderes Belediye Başkanı Adayı İsmail Karabel, Özel’e havalimanından Manisa’daki toplantısına kadar eşlik etti.

Manisa il merkezinde gerçekleşen toplantının ardından Özgür Özel ile kısa bir sohbet etme fırsatı bulan Menderes Belediye Başkanı adayı İsmail Karabel, “Sayın Başkanım, sizi CHP başkanlığı adına tebrik ediyor, ayrıca bilginize sunuyorum. Menderes Belediye Başkanı adayı olduğumu, CHP ilçe ve il teşkilatlarıyla koordineli olarak çalıştığımı belirterek, “Yerel seçimlerden galip çıkmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Karabel’in bu cümlesinin ardından Özgür Özel, “Yerel seçim hazırlıklarını yapıyoruz. Tebrikleriniz için teşekkürler. “Menderes Belediye Başkanı adaylığınızda size ve diğer ilçelerdeki tüm dostlarımıza başarılar diliyorum.” söz konusu.

CHP’nin yeni lideri, yerel seçim çalışmaları yapmak ve tebrikleri kabul etmek üzere Manisa ziyaretlerine devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu