Haber

Kayseri Kocasinan halkına keyif verecek

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 18’inci sayı uygulamasıyla imar inşaatının önünü açtıklarını vurguladı; “Vatandaşlarımızın yaşamaktan zevk alabilecekleri, mutlu olabilecekleri bir Kocasinan inşa ediyoruz” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, Başkan Yardımcısı Ali Bulu ve ilgili yöneticilerle birlikte Yavuzlar, Yunusemre ve Gaziosmanpaşa Mahallelerini sokak sokak gezerek saha çalışması yaptı. Herkesin daha mutlu, daha huzurlu yaşayabileceği bir Kocasinan için büyük çaba sarf ettiklerini belirten Önder Çolakbayrakdar; “Mahallenin ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek ve yapılması gereken hizmetlere ilgili müdürlüğümüzle birlikte karar vermek için Yavuzlar, Yunusemre ve Gaziosmanpaşa Mahallelerinde bulunuyoruz.

İmar durumuna göre düzenlenmesi gereken yollar, parklar ve çevre düzenlemesi ile ilgili yerinde istişareler yapıyoruz. 18. Eleman uygulaması ile imarlı formda yapılmasının önünü açtık. Bundan sonra burası hak sahipleri ile yatırımcı mahremiyeti ile anlaşacak ve hızlı bir dönüşüm gerçekleşecek. Ancak imar başlarsa belediye olarak bölgenin ihtiyaçlarını hızlıca tamamlayabiliriz. İmar başta olmak üzere park ve yol çalışmalarına başlayacağız. Bu bölgedeki vatandaşlarımızın sabırsızlıkla beklediği çocukların oynayabileceği parkların yapımına bir an önce başlayacağımızın haberini verelim. Yaptığımız çalışmalarla hemşerilerimin keyifle oturacağı bir Kocasinan inşa ediyoruz. Tüm çalışmalarımızın ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Daha yaşanabilir bir Kocasinan için ellerinden gelen titizlik ve özenle çalıştıklarını belirten Önder Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın hızla büyüdüğünü ve geliştiğini sözlerine ekledi.

goynucek-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu