Haber

Gebze Belediyesi Yaz Okulları Olimpik Çocuk Sporcular Yetiştiriyor

Yaz okullarında merak edilenler spor Bu branşta yetişen çocuklar geleceğin olimpik sporcuları olma yolunda ilerliyor. Gebze Belediyesi’nin ücretsiz yaz kampından yararlanan çocuklar keyifli vakit geçiriyor.

Gebze Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz yaz okulu, öğrencilerin güç ve meraklarını harekete geçirerek eğlence dolu bir yaz eğitimi sunuyor. Gebzeli on binlerce çocuk futbol, ​​basketbol, ​​voleybol, yüzme, jimnastik, masa tenisi, kort tenisi, okçuluk, güreş, buz pateni, hentbol gibi 30 farklı branşta uzman eğitmenler eşliğinde kendilerini geliştirme fırsatı buluyor. Binicilik. Her branşta deneyimli ve uzman usta öğreticiler, çocukları ilgi ve yetenekleri doğrultusunda yönlendirmektedir.

Branşların yanı sıra sanat ve kültür etkinliklerinin de değerli bir yere sahip olduğu bu yaz okulunda çocuklar gitar, bağlama, drama, fotoğrafçılık, ebru gibi alanlarda da kendilerini keşfetme fırsatı buluyor. Ayrıca geleceğin teknolojilerine hazırlanmak için kodlama eğitimleri verilmektedir. Ülkeler arasındaki bağı güçlendiren İngilizce kursları ile çocukların genel yeteneklerinin desteklenmesi amaçlanmaktadır. – KOCAELİ

sebinkarahisar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu