Teknoloji

EA Onayladı: The Sims 5 Oynamak Ücretsiz Olacak!

 
Electronic Arts’ın oyunculara sunacağı simülasyon hayat oyun serisinin yeni oyunu The Sims 5 için yeni bir onay ortaya çıktı. EA tarafından bildirildiği ve daha önce de varsaydığımız gibi oyun tamamen ücretsiz olarak satışa sunulacak. Ancak oyun ek paketlerle birlikte şekillenecek.
 
EA ek paketler için farklı bir yol izleyecek
 
 
 
Açıklanan detaylara göre Electronic Arts, oyunu tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunacak ancak daha sonra oyuna daha önce olduğu gibi birçok ek paket getirecek. Bildiğiniz gibi bu ek paketler pahalı olacak ve ana özellikler için mutlaka bu DLC’leri satın almanız gerekecek. Bu durum serinin önceki oyunlarında da geçerliydi.
 
Son dönemde The Sims 4, free to play modeline dönüştürüldü ve bu sayede oyuncu sayısı da kat kat arttı. EA bu ​​durumdan memnun ve yeni oyunda bu modeli denemek istiyor. EA bize yine birçok ek paket sunmayı planlıyor ancak önceki oyunlardan farklı bir yol izleyeceğinin garantisini veriyor. Yani oyunun temel özelliklerinin ek bir paketle sunulmayacağını belirtiyor.
 
Öte yandan bu vaatlere karşılık elbette oyunculara iyi bir deneyim sunulması da isteniyor. Peki siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?

haber-andirin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu