Haber

Deprem bölgesi esnafı Ucuzluk Fuarı’nda

Büyükşehir’in desteğiyle bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Kocaeli Ucuzluk Fuarı’nda deprem bölgesi esnafı da eserlerini satıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Kocaeli Ucuzluk Fuarı’na deprem bölgesi esnafı da katılıyor. Kahramanmaraşlı depremzede olan esnaf, açtıkları 3 çadırda ürünlerini fuarda satıyor. Kent Meydanı’nda kurulan panayıra vatandaşlar da yoğun ilgi gösteriyor. Fuarda giyimden ayakkabıya, tuhafiyeden züccaciyeye kadar her şey var. Ayrıca deprem bölgesinde eserlerini satamayan esnafların eserlerinin sergileneceği fuarda sağlanacak gelir, deprem bölgesinde bulunan esnaf ve depremden etkilenen vatandaşlara gönderilecek.

 

%50 İNDİRİM YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR

İzmit Kent Meydanı’nda kurulan “Kocaeli İndirim Fuarı” 4 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek. Alışveriş şölenine dönüşen fuarda, mağazalarda giyim ve hazır giyim, ayakkabı, tuhafiye ve konfeksiyon, pasta, tatlı ve şekerlemelerin tamamında vatandaşlara yüzde 30-40 ve yüzde 50’ye varan indirimler yapıldı. yarıyıl sonu ve yarıyıl sonunda. İndirimden memnun kalan vatandaşlar, her şeye kolayca ulaşmanın memnuniyetini yaşıyor ve keyifli vakit geçiriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

yavuzelihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu