Yaşam

Cannes’dan Kızılcık Şerbetine Davet

Kızılcık Şerbeti dizisi yurt dışında da ilgi gördü. 50’den fazla ülkeye satışı gerçekleşen dizinin yurt dışı satışları İzzet Pinto’nun kurduğu Global Ajans tarafından yapılıyor. İzzet Pinto, televizyon dünyasının 80’den fazla ülkesinden uluslararası televizyon yapımcılarını ve dağıtımcılarını bir araya getiren ve her nisan ayında Cannes’da düzenlenen MipTV’de dizinin başarısını kutlamak için bir gece düzenlemeye hazırlanıyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre,MipTV’nin ikinci günü olan 9 Nisan’da gerçekleştirilecek gece, şimdilik adı gizli tutulan bir yerde gerçekleştirilecek.

Geceye Kızılcık Şerbeti dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, senaristler Melis Civelek ve Zeynep Gür, yönetmen Ketche ile oyuncular Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Sıla Türkoğlu katılacak.

Oyuncuların etkinlikte giyecekleri kıyafetler, Lady Gaga’nın tasarımcısı olarak adını dünyaya duyuran ve 2019 yılında Kraliçe II. Elizabeth tarafından ‘Yüksek Onur Unvanı’ ile ödüllendirilen Zeynep Kartal tarafından hazırlanacak.

(HABER MERKEZİ)

haberikizce.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu