Haber

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan CHP’den ihraç edildi

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) ihraç edildikten sonra yaptığı açıklamada, “Başarısız Kemal Bey 12 seçim kaybetti ama beni kilit listeyle seçtiği YDK’ya seçtirdi” dedi. söz konusu.

CHP’nin kesin ihraç talebiyle Yüksek Disiplin Kurulu’na (YDK) sevk edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, parti tüzüğünün 68’inci maddesinin 1’inci fıkrasının a ve b bentleri gereğince partiden ihraç edildi. bugün yapılan YDK toplantısında. Görevden alınmasının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Özcan, “Başarısız Kemal Bey 12 seçim kaybetti ama beni YDK’ya kilit listeyle seçtirdi, partiden ihraç etti” dedi.

“Kemal Bey partide Kemalist bırakmamakta kararlıdır” diyen Özcan, “Vatansever olmayan, koltuk sevdalısı herkesin canı sağolsun. Kemalist ve Türkçü çizgimden taviz vermeden yoluma devam edeceğim. Sorosçulara, FETÖ’cülere ve 10 Aralık’çılara teslim olan CHP yönetimi tarafından ihraç edilmem beni küçümsemiyor, “Bu mevcut yönetimden başka bir şey beklemiyordum. Bugün beni, yarın Atatürkçü kalmaya kararlı diğerlerini kovdular. Yaşasın Mustafa Kemal Atatürk ve kurucu değerlerimiz.” – DIVIDED

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu