Haber

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Turgutreis ve Karaova pazar yerlerini ziyaret etti

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, hafta sonu saha çalışması kapsamında Turgutreis ve Karaova pazar yerlerini ziyaret ederek; mahalle esnafı ve vatandaşlarla görüşmeye geldi.

Başkan Aras, cumartesi sabahı Turgutreis Kapalı Çarşı’ya giderek, pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Pazar yerleri çevresinde esnaflarla da bir araya gelen Başkan Aras’a bölge muhtarları, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve ilgili birim yöneticileri eşlik etti.

Yol ve su ile ilgili süreçleri vatandaşlara detaylı bir şekilde anlatan Lider Aras, Bodrum’un temiz deniz geleceği için önemli bir hizmet olan kanalizasyon alt yapı çalışmalarının bitmek üzere olduğunu paylaştı. Bahçelievler Mahallesi’nde inşaatı devam eden Aras, Bahçelievler Mahallesi ve Kadıkalesi’ne de gitti. sporve giyim pazarı alanında Bodrum Belediyesi tarafından açılan yaşam alanı ve otopark.

Turgutreis Güzelleştirme ve Koruma Derneği’nde dernek üyeleri ile fikir alışverişinde bulunan Lider Aras, ‘Turgutreis İş Merkezi ve Meydan Projesi’ni inceledi. Akyarlar Mahallesi genelinde ve Kemer mevkiinde yürütülen çalışmalarda tespitlerde bulunarak sorunların analizi için ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri ile bir araya geldi. Akşam saatlerine kadar bölgede bulunan Aras, Akyarlar sahili ve liman bölgesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Pazar günü Başkan Aras, bölge muhtarları, başkan yardımcıları ve ilgili birim yöneticileri ile Karaova Kapalı Pazar Yeri’ni ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, projeleri ve talepler doğrultusunda yürütülen çalışmaları anlattı. Tarım Hizmetleri Müdürlüğü’nde başkan yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve bölge muhtarları ile bir araya gelen Önder Aras, Karaova’da tamamlanan, devam eden ve başlayacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

haber-babaeski.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu