Haber

Baba oğul gitti, kardeş geldi: Özel’den İmamoğlu açıklaması

Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçimi tamamlamasının ardından CHP’nin yeni Genel Başkanı olan Özgür Özel, “gölge aday” eleştirilerini doğrulayan açıklamalarda bulundu.

“EKREM MR’A SORUYORUM.”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun desteğiyle CHP’nin başına geçen Özgür Özel, aralarında kardeşlik bulunduğunu söyledi. T24’e konuşan Özel, şunları söyledi:

“Daha önce de söylediğim gibi Ekrem Bey’le kardeşlik hukuku olarak tanımladığımız bir ilişkimiz var. Ekrem Bey’le birbirimize olan güvenimizi sarsacak bir şey yaşamadık. Ekrem Bey’den tavsiye istiyorum ama Aramızda vesayet ilişkisi olduğunu iddia etmek birincisi bana, ikincisi bana göredir.” “Bu, Sayın Ekrem’e, üçüncü olarak da partisine büyük bir haksızlıktır. Kongre için herhangi bir belediye başkanı sözü vermedi.”KILIÇDAROĞLU DA “İMAMOĞLU BENİM ÇOCUĞUMDU” DEDİ

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanlığı adayının belirlenememesi ve İmamoğlu’nun isminin anılması üzerine açıklama yapan CHP Genel Başkanı Ekrem İmamoğlu, “O benim oğlum olduğu kadar CHP’nin de çocuğudur.”

KAYNAK: T24

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu