Teknoloji

Assassin’s Creed Mirage Çıkış Tarihi Gelişmiş!

 
Ubisoft tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak aksiyon macera oyunu Assassin’s Creed Mirage için yeni bir çıkış tarihi belirlendi. Oyun, daha önce planlanan 12 Ekim çıkış tarihinden bir hafta öncesine taşındı. Oyun şimdi 5 Ekim’de çıkacak. Mirage, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store aracılığıyla) ve Luna’da piyasaya sürülecek.
 
Oyun geliştirme tamamlandı
 
 
 
Çıkış tarihinin bir hafta ileri alınmasıyla birlikte Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage’ın gelişiminin tamamlandığını duyurdu. Bu kapsamda oyuncuların beğenisine sunulmayı bekleyen Mirage, yeni gününde bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Oyunda bazı ödüller ve adalet arayan kurnaz bir hırsız olan Basim karakterini kontrol ediyoruz.
 
Seriyi köklerine taşıyacak olan Mirage oyununda eski bir düzene katılıp Basım’ın yolunun nereye düşeceğini göreceğiz. Serinin önceki oyunlarından aşina olduğumuz özellikler, mekanikler ve içerikler biz oyunculara sunulacak. Yeni dinamikler de olacak. Bağdat şehrinde geçecek olan yapımda şehri dolaşıp zorlu görevlere atılacağız.
 
Basim’in yaşadıklarını konu alan Assassin’s Creed Mirage, 5 Ekim’de oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu