Yaşam

6. Sinemanın Kral ve Kraliçe Yarışması Başvuruları Başladı

Sinema ve dizi dünyasına oyuncu olarak yeni yüzler kazandırmak amacıyla düzenlenen “6. Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması”na yüzlerce genç başvuru yaptı.

Tayyar Işıksaçan’ın sunuculuğunu üstleneceği, kırmızı halı röportajlarını Şeniz Ulusoy’un yapacağı final 5 Eylül akşamı Wow İstanbul Otel’de yapılacak.

Eğitim ödüllü tek yarış olarak dikkat çeken “6.

Müjdat Gezen, Tamer Yiğit, Tamer Karadağlı, Volkan Severcan, Nevra Serezli, Serdar Gökhan, Menekşe Kankavi, Petek Dinçöz, Opr. Dr. Cengizhan Ekizceli, Tümay Özokur, Nefise Karatay, Elveda Ada, Av. Jüri görevini Kasım Aksoy’un üstleneceği gecede, Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden Tamer Yiğit, tiyatro dünyasının duayenlerinden Nevra Serezli ve gazeteci Yaşar Şenyüz Meslek Onur Ödülü’nü alırken, Tamer Karadağlı’nın başrolünü oynadığı Serhat dizisi de ödül alacak.

Ödül oyunculuk eğitimi…

Bu yıl altıncısı düzenlenen yarışın ilk yılından bu yana dereceye girenlere ödül olarak oyunculuk eğitimi veriliyor. Ödülü eğitim olan tek yarışma olan “6. Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması”nda ilk üçe giren yarışmacılar Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde altı aylık oyunculuk eğitimi alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu