Haber

1 Erkek 1 Kadın yeniden mi başlıyor? NE ZAMAN? 1 Erkek 1 Kadın yeni sezon ne zaman?

1 Erkek 1 Bayan yine başlıyor mu? 1 Erkek 1 Bayan dizisinin başrol oyuncusu Demet Evgar’ın sosyal medyadaki son paylaşımı üzerine 1 Erkek 1 Kadın yeniden başlıyor yorumları yapıldı. Peki, 1 Erkek 1 Kadın yeniden mi başlıyor? 1 Erkek 1 Kadın yeni bölüm ne zaman? 1 Erkek 1 Kadın yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte, 1 Erkek 1 Kadın ne zaman başlıyor? Detaylar haberimizde…

BİR ERKEK BİR KADIN YENİDEN BAŞLIYOR

2008-2015 yılları arasında sırasıyla TürkMax, Star TV ve FOX’ta yayınlanan durum güldürüsü cinsindeki Türk televizyon dizisi Bir Erkek 1 Bayan, yine başlıyor. Dizideki bayan karakteri canlandıran Demet Evgar resmi Twitter hesabından “Yakında” notuyla bir paylaşımda bulundu.

1 ERKEK 1 BAYAN KONUSU NEDİR?

Zeynep ve Ozan 9 yıldır birlikte yaşamaktadır. Zeynep daima evlilik hayalleri kuran, romantizm düşkünü bir bayandır. Ozan ise daima cinselliği düşleyen ve romantizmden nefret eden bu yüzden de evlenmeyip birlikte yaşamayı sürdürmeyi düşünen bir erkektir. Bu iki kişinin başından geçen olaylar, yaşadıkları maceralar mevzu bütünlüğünün sağlandığı skeçler olarak aktarılmaktadır.

Kadınlarla erkekler ortasındaki ilgilerin komik ve samimi bir üslupla anlatıldığı programda hayattan gündelik olaylar işlenmektedir. Zeynep ve Ozan çiftini merkez alarak insanların gündelik hayatı işlenen üretimde olaylar mesken içinde, otomobilde, alışverişte, kayınvalidenin meskeninde, tatilde, spor merkezinde ve akla gelebilecek her yerde geçmekte; dünyadaki her çiftin yaşayabileceği komik durumları özgün, çok yürekli ve doğal bir şekille işlenmektedir. Karakterlerin birbirinden zıt duygusal dünyaları ve ortalarındaki ufak tefek çekişmeler programın mizahi istikametini ortaya çıkarmaktadır.

1 ERKEK 1 BAYAN OYUNCULARI KİMLER?

  • Zeynep Yıldırım (Demet Evgar) — 2005 yılından beri Ozan’la nişanlı olan Zeynep daha önceleri iletişim sektöründe çalışmıştır. Bir dönem üniversiteye yeniden başlayıp psikoloji üzerine lisans eğitimi almış fakat eğitimini yarıda bırakmıştır. Pastane sahibidir ve blogger’dır.
  • Ozan Karaman (Emre Karayel) — Orta seviyeli bir yazılım firmasının sahibi olan Ozan evlilik ve çocuk sahibi olma fikrine sıcak bakmayan, bu nedenle Zeynep’le olan ilgisini nişanlı olarak sürdürmek isteyen bir erkektir. Futbol en büyük hobisidir ve Fenerbahçe aşığıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu